Ekiple Tanış

İşbirliği ve Yaratıcılıkla Dolu Bir Ekibiz

Dijital pazarlama dünyasının dinamiklerini anlamak, sınırları zorlamak ve büyümek için bir aradayız.

Neye İnanıyoruz

Tutkuyla Çalışan, Sürekli Öğrenen Bir Aile

Bunu, etkili işletmeleri ölçeklendirerek başarıyoruz. Odak noktamız, müşterilerimizin markalarını tanıtmak ve mesajlarını dünya çapında etkili bir şekilde yaymaktır. Statükoyla yetinmeyi reddediyor, müşterilerimizin işletmelerini geliştirmek için kullandığımız aynı dürüstlük ve doğruluk seviyesiyle kendi işimizi büyütmek için sürekli çaba gösteriyoruz.

Şeffaflık

Raporlama ve Gelişme

Yaşam Boyu Öğrenme

Hırs

Ekibimiz

“Değerli müşterilerimize en üst düzeyde bakım sunma konusundaki amansız arayışımızda dünyanın dört bir yanından olağanüstü yetenekleri çekmeye kendimizi adadık. Badex’de kurum kültürümüz bir dizi temel değer etrafında dönmektedir: Güven, Şeffaflık, İşbirliği, Bağlılık ve Tutku.”

Google Reklamları Başkanı
Isabel Warren

Misyonumuz

Misyonumuz neredeyse yaptığımız her şeyi yönlendiriyor; hayat değiştiren yeniliklerin benimsenmesini ilerletmek ve hızlandırmak için bilim insanları, mühendisler, işletmeler ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlarla birlikte çalışarak dünya çapında 3.000.000 kişiyi olumlu yönde etkilemek.

Badex Ekibi:
Dijital Dünyanın Yıldızları

Sizi Badex ekibimizle tanışmaya davet ediyoruz. Dijital pazarlama alanında tutkulu ve deneyimli bir ekip olarak, başarıya giden yolda yanınızdayız. Her bir üye, kendi alanında uzmandır ve müşterilerimizin hedeflerini gerçekleştirmek için birlikte çalışırız. Bizimle tanışın ve işbirliği yaparak dijital dünyada parlayın.