Hakkımızda

Dijital Geleceği Şekillendiren, Badex ile Tanışın

Badex, çözüm ortaklığı sunduğu firmalara sadece sosyal medya yönetimi vadetmeyen, dijital dünyada firmaların gelişmesi için çaba gösteren ve fayda sağlama odaklı hizmet veren bir dijital medya ajansıdır.

 

Yazılım, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, prodüksiyon hizmetleri, kreatif içerik üretimi, kampanya oluşturma ve raporlama gibi alanlarda uzmanlaşmış, eğlenceli bir ekiple üst düzey işler ortaya koymak ve bu işlerden başta ekip olarak keyif almak üzere çalışmaktadır. 

 

Siz de firmanızın dijital varlığını geliştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak

Müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çabalıyor, ihtiyaçlarını anlamak ve onlara değer katmak için çalışıyoruz.

İnovasyon ve Teknoloji Tutkusu

Teknolojinin hızla değiştiği bir dünyada, sürekli olarak yenilik yapma ve en son teknolojiyi kullanma tutkusunu benimsiyoruz. İşlerimizi daha verimli ve etkili bir şekilde yapmak için teknolojiyi kullanıyoruz.

İş Ahlakı ve Şeffaflık

İşimizi dürüstlük, etik değerler ve şeffaflık temelinde yürütüyoruz. Müşterilerimize güven vermek ve uzun vadeli ilişkiler kurmak için bu değerleri koruyoruz.

Ekip İşbirliği ve Gelişim

Biz bir ekip olarak çalışıyor ve birbirimizin başarısına odaklanıyoruz. Sürekli öğrenmeyi teşvik ediyor, her bir çalışanın potansiyelini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı oluyoruz.

pazarlama çözümleri sağlayıcısı

Dijital pazarlama çözümlerinde lideriz

Badex olarak, dijital pazarlama dünyasının öncüsü olarak müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunuyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, yenilikçi yaklaşımımız ve sürekli olarak değişen dijital peyzajı takip eden uzman ekibimiz ile dijital pazarlama alanında lider konumdayız. Müşterilerimizin başarıları bizim önceliğimizdir ve bu misyonla, her zaman en iyi sonuçları elde etmelerine yardımcı olmak için çalışıyoruz. Badex ile işbirliği yaparak, dijital varlığınızı büyütün ve rekabette öne çıkın.

Müşterilerimiz

EKİP

Badex devrimcileriyle tanışın

Sertifikalar ve Partnerlikler:

56cf51c7d935aba26a8f553867bf878b
new-badge20220412-1161242-19o8jy5
new-badge20211006-5432-t7lh3l
new-badge20211005-28345-8m8kvp
logo_hubspot

Referanslarımızdan Gelen Geri Bildirimler

5000+ Müşteri Yorumu