Kariyer

Dijital Dünyanın Sınırlarını Zorlamak İçin Bize Katılın!

Badex’te, dijital dünyada sınırları zorlamaya tutkulu bir ekip olarak çalışıyoruz. İnovasyon ve yaratıcılıkla dolu bir ortamda, dijital pazarlama alanında öncü bir rol oynamak için birlikte çalışabiliriz. İşte sınırları aşmanın ve başarıya giden yolda önemli bir rol oynamanın zamanı geldi.

BADEX'de KARİYER

Biz bir ajanstan çok daha fazlasıyız. Yoğunluğu benimsiyor, hızlı tempolu mücadelelerde başarılı oluyor ve ekip odaklı bir ortamı teşvik ediyoruz. Kendimizi sizin büyümenize, öğrenmenize ve uzmanlık geliştirmenize adadık çünkü sizin başarınızın bizim başarımıza doğrudan katkıda bulunduğuna inanıyoruz.

Badex’de, güçlü işbirliği ve mentorluğun ilerleme için bir yol oluşturduğu, aynı zamanda eğlenceli bir dokunuşun da bulunduğu canlı bir fırsat kültürü keşfedeceksiniz.

ŞİRKET DEĞERLERİ

Mükemmelliğe ulaşmak için işbirliğinin gücüne inanıyoruz

Badex’de sürekli gelişim DNA’mızın bir parçasıdır. Her gün kendimizi becerilerimizi geliştirmeye ve işimizin her alanında mükemmelleşmeye adıyoruz. Sadece mükemmellik için çabalamakla kalmıyor, aynı zamanda çok çeşitli geçmişlere, deneyimlere ve fikirlere değer veren ve saygı duyan çeşitli ve kapsayıcı bir topluluk oluşturmaya öncelik veriyoruz. Çalışan Kaynak Gruplarımız aracılığıyla ekibimiz, her birimizi tanımlayan benzersiz nitelikleri aktif bir şekilde kutluyor ve kucaklıyor.

Üreticiliğe aşığız

Dürüstlük ve bütünlük

Ekip çalışması ve işbirliği

Sosyal sorumluluk

BADEX

Kariyer Fırsatları

Dijital pazarlama dünyasının heyecan verici bir parçası olmak ister misiniz? Badex olarak, kariyerinizi bir üst seviyeye taşımak için birçok fırsat sunuyoruz. İşte sizin için bir kapı açabiliriz.

Neden Badex?

Badex'te çalışmanın ne kadar özel olduğunu merak mı ediyorsunuz? İnovasyon, işbirliği ve liderlik gibi değerlere dayanan bir kültürde kariyer yapma şansını yakalayın.

Eğitim ve Gelişim

Kendinizi sürekli olarak geliştirmeniz için destek mi arıyorsunuz? Badex, çalışanlarının potansiyelini en üst düzeye çıkarmaları için eğitim ve gelişim fırsatları sunar.

Çalışan Deneyimi

Badex'te çalışmanın nasıl bir deneyim olduğunu merak mı ediyorsunuz? İşte çalışanlarımızın işyeri kültürümüz hakkında söyledikleri ile ilgili ekibimizin sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Başvuru Süreci

Bizimle çalışmaya başlamak için ne yapmanız gerektiğini bilmek ister misiniz? Başvuru sürecimiz için açık pozisyonlar linki üzerinden devam edebilirsiniz.

İletişim

Daha fazla bilgi almak veya başvuru yapmak için bizimle iletişime geçmek ister misiniz? İletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Açık pozisyonlar

Dinamik ve ileri görüşlü bir ekibe katılma fırsatını kaçırmayın. Bize careers@badex.net adresinden bir e-posta gönderin ve yeteneklerinizin heyecan verici fırsatlarımızla nasıl uyum sağlayabileceği hakkında bir konuşma başlatalım. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz!