Badex Logo Beyaz
Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Hizmeti

Web Sitesi Neden Önemlidir?

Doğru inşa edilmiş bir Web Sitesi ile ürün ve/veya hizmetlerinizi potansiyel kitle ile buluşturup onların ihtiyaçlarını karşılayabilir böylece işiniz ile ilgili koyduğunuz hedeflere daha rahat ulaşabilirsiniz.

Tanımladığınız hedeflere uygun planlama ile kurumsal kimlik, imaj ve biçim dosyalarınıza sadık kalınarak hazırlanan özgün tasarımlı, hızlı, güvenli, mobil uyumlu, geliştirilebilen , kullanılışlı ve  arama motorları dostu [googleyandexbingyaho vb. gibi] web site hizmetleri üretiyoruz.

Uzmanlık
Alanlarımız

Websitesi Hizmeti için Sözleşme Öncesi Yapılacak Çalışmalar

Ön Analiz

Ön Analiz , işletmenin kurumsal [tarihçe, vizyon, misyon, kalite politikası, gizlilik sözleşmesi vb. gibi] içerikleri, web sitesin de yayınlayacağı ürün ve hizmet içerikleri, bu ürün ve hizmetlerin görselleri ile ilgili bilgiler toplanır. Domain ve hosting konusun da bilgi alınır. İşletmenin Web Tasarım ile ilgili beklentileri not edilir.

Ön Analiz Raporu ve Sunumu

Toplanan veriler, beklentiler ve Bem Bilgisayar’ın önerileri ile ilgili ön analiz raporu çıkarılır ve bir sunum hazırlanır. Mevcut ve hedeflenen durumumuzu da ortaya koyacak bu sunum firmanın yetkilendirdiği kişilerin bulunduğu bir ortam da detaylı bir şekilde anlatılır.

Hizmet Mutabakat Mektubu

Web Site Hizmeti ile ilgili bu aşamada ön analiz raporu ve sunumu sonucun da firmanın ihtiyacı olan hizmet başlıkları çıkarılır. Bu hizmetler ile ilgili yapılacak çalışmaların alt başlıkları belirlenir ve detaylandırılır, sırası ve süreleri belirlenir. Bütün bunlar Hizmet Mutabakat Mektubu başlığı altında okunması, incelenmesi ve onaylanması için firmaya iletilir.

Teklif ve Sözleşme

Hizmet Mutabakat Mektubunun okunarak onaylanmasının ardından firma yetkilisine fiyat teklifi iletilir. Teklif de onaylanırsa hizmet mutabakat mektubunda belirtilen hizmetleri taahhüt edilen sırada ve sürede içeren sözleşme imzalanarak Proje ile ilgili hukuki anlaşma yapılmış olur.

Hizmet Mutabakat Mektubunda Geçen Örnek Çalışma Başlıkları

Görsel Tasarım

Websitesi için en önemli çalışma verilmek istenen mesajın görsel ağırlıklı olması ve çok az metin içermesidir. Hedef kitlenin dikkatini çekecek tasarımlar ve mesajlar ilgili kişilerin web sitesine daha çok vakit geçirmesini hedefleyecek içerikler hazırlanmalı.

Reklam Yönetimi

Websitesi ürün ve hizmetlerimizi hedef kitleye ulaştırabilmemiz için reklam vermemiz kaçınılmazdır. Ancak reklamın etkili olması ve beklenen sonucu alabilmesi için hazırlanan görsel, içerik, mesajlara, sayfalar reklam bütçesine kadar her çalışmanın planlanması gerekir.

Teknik Altyapı

Hosting hızı, Güvenlik sertifikası ve statik IP gibi sitemizi hızlandıracak ve güvenli kılacak teknik çalışmalar da Web Tasarım Hizmeti hizmet başlıklarımızdandır.

Yerel İşletme Kaydı

Web tasarım hizmetinin arama motorlarına kaydı firma için yapılması gereken önemli işlemler dendir. Bu sayede size yakın bölgede ücretsiz tanıtım faaliyetleriniz başlamış olacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama

Sizi aradıklarına eminiz!

Google ADS Yönetimi

İnternet Pazarlamasının ve İnternet üzerinden satışın olmazsa olmaz parçası

Sosyal Medya

Yönetimini bize bırakın, siz sadece keyifle müşterilerinizle iletişim kurun.

SEO

Organik trafiğinizi arttırın!

E-Ticaret ve Pazaryeri

Yurtdışı veya yurtiçi farketmeksizin markanızın ihtiyacı olduğu pazaryerleri

İçerik ve Fikirler

Pazarlama Hizmetlerini en iyi şekilde tanıtan yaratıcı metinlerdir.