Badex Logo Beyaz
Sosyal Medya

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Hizmeti

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin ve Youtube gibi Sosyal Medya platformlarında markanızın bilinilirlik ve itibarına katkı verecek, güncel kalmanızı sağlayacak, gerekli konularda ve zamanlarda gündem oluşturabileceğiniz, ilişkilerinizi geliştirecek ve hakkınızda konuşulanları dinleyeceğiniz çalışmalara Sosyal Medya Hizmeti diyoruz.

Müşterilerinizle, onların sizin ürün ve hizmetleriniz hakkın da düşüncelerini belirtebilecekleri, bu düşünceler ışığında işiniz deki gerçek aşmazları tespit ederek çözecek ve araştırma, tasarım, geliştirme ile ilgili  fikirler ortaya çıkaracak hizmetler üretiyoruz.

Uzmanlık
Alanlarımız

Sosyal Medya Hizmeti için Sözleşme Öncesi Yapılacak Çalışmalar

Ön Analiz

Ön Analiz , işletmenin kurumsal [tarihçe, vizyon, misyon, kalite politikası, gizlilik sözleşmesi vb. gibi] içerikleri, web sitesin de yayınlayacağı ürün ve hizmet içerikleri, bu ürün ve hizmetlerin görselleri ile ilgili bilgiler toplanır. Domain ve hosting konusun da bilgi alınır. İşletmenin Web Tasarım ile ilgili beklentileri not edilir.

Ön Analiz Raporu ve Sunumu

Toplanan veriler, beklentiler ve Bem Bilgisayar’ın önerileri ile ilgili ön analiz raporu çıkarılır ve bir sunum hazırlanır. Mevcut ve hedeflenen durumumuzu da ortaya koyacak bu sunum firmanın yetkilendirdiği kişilerin bulunduğu bir ortam da detaylı bir şekilde anlatılır.

Hizmet Mutabakat Mektubu

Web Site Hizmeti ile ilgili bu aşamada ön analiz raporu ve sunumu sonucun da firmanın ihtiyacı olan hizmet başlıkları çıkarılır. Bu hizmetler ile ilgili yapılacak çalışmaların alt başlıkları belirlenir ve detaylandırılır, sırası ve süreleri belirlenir. Bütün bunlar Hizmet Mutabakat Mektubu başlığı altında okunması, incelenmesi ve onaylanması için firmaya iletilir.

Teklif ve Sözleşme

Hizmet Mutabakat Mektubunun okunarak onaylanmasının ardından firma yetkilisine fiyat teklifi iletilir. Teklif de onaylanırsa hizmet mutabakat mektubunda belirtilen hizmetleri taahhüt edilen sırada ve sürede içeren sözleşme imzalanarak Proje ile ilgili hukuki anlaşma yapılmış olur.

Hizmet Mutabakat Mektubunda Geçen Örnek Çalışma Başlıkları

Görsel Tasarım

Sosyal Medya için en önemli çalışma verilmek istenen mesajın görsel ağırlıklı olması ve çok az metin içermesidir. Hedef kitlenin dikkatini çekecek tasarımlar ve mesajlar ilgili kişilerin web sitesine yönlenmesini ya da firma ile direk iletişime geçmesini sağlayacaktır.

Reklam Yönetimi

Sosyal Medyada ürün ve hizmetlerimizi hedef kitleye ulaştırabilmemiz için reklam vermemiz kaçınılmazdır. Ancak reklamın etkili olması ve beklenen sonucu alabilmesi için hazırlanan görsel ve videolardan, mesajlara, haghtaglerden reklam bütçesine kadar her çalışmanın planlanması gerekir.

Tanıtım Videoları

Sosyal Medya çalışmaların da Youtube ve belirlenen diğer sosyal medya platformları için ürün ve hizmetleri veya işletmenizi tanıtacak, slogan ve mesajlarınızı öne çıkaracak tanıtım vidolarının hazırlanması.

Haghtag’ler

Sosyal Medyaların çoğunda Haghtag kullanılmaktadır. Haghtag sosyal medyanın bir nevi anahtar kelimesidir. Sosyal Medya da bir kelime veya kelime grubuna ait paylaşımlar arandığında Haghtag kullanmamız gerekir. Bizim oluşturduğumuz Haghtagler de hedef kitlemizin bizim paylaşımlarımıza ulaşmasını sağlamalıdır.

Teknik Altyapı

Hosting hızı, Güvenlik sertifikası ve statik IP gibi sitemizi hızlandıracak ve güvenli kılacak teknik çalışmalar da Web Tasarım Hizmeti hizmet başlıklarımızdandır.

Yerel İşletme Kaydı

Web tasarım hizmetinin arama motorlarına kaydı firma için yapılması gereken önemli işlemler dendir. Bu sayede size yakın bölgede ücretsiz tanıtım faaliyetleriniz başlamış olacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

Google ADS Yönetimi

İnternet Pazarlamasının ve İnternet üzerinden satışın olmazsa olmaz parçası

Web Siteleri

Web Tasarım & E-Ticaret Hizmeti artık bir işletmenin vazgeçilmezi!

Dijital Pazarlama

Sizi aradıklarına eminiz!

SEO

Organik trafiğinizi arttırın!

E-Ticaret ve Pazaryeri

Yurtdışı veya yurtiçi farketmeksizin markanızın ihtiyacı olduğu pazaryerleri

İçerik ve Fikirler

Pazarlama Hizmetlerini en iyi şekilde tanıtan yaratıcı metinlerdir.