Badex Logo Beyaz
Anasayfa - Kurumsal

Badex Yazılım Tasarım Mühendisliği

2014 yılında kurulan ve günden güne büyüyen markamız alanında uzman 6 kişilik ekibiyle 10+ firmaya danışmanlık vermekte ve buna ek olarak proje bazlı faaliyetler gerçekleştirmeyiz.

Çalışma modelimizi hedefleriniz doğrultusunda sizinle birlikte kararlaştırıyoruz. Şeffaf bir raporlama sistemi ile gelirinizi yükseltecek adımları birlikte atma taraftarıyız.  Formülümüz ise en ince ayrıntısına kadar, Sizin ekibinizden biriymiş gibi en derinlemesine optimizasyon yapmamız.

Misyonumuz; Ülkemizdeki markalarımızın global piyasada rekabet edebilmesine destek olmak ve yine bu markalarımızın karlı bir şekilde ticari operasyonlarını yürütürken üstümüze düşen görevi en etkin şekilde yerine getirmektir.

Mutluluğun Formülü; Bildiğimiz her şeyi işlerinizi daha iyi yapabilmeniz için paylaşıyoruz. Şeffaflık ve dürüstlük ilkesiyle yola çıktık. Bizim için paradan, itibardan daha önemli bir şey var; PAYLAŞMAK. Mutluluk ve Bilgi paylaştıkça güzeldir. 

Hizmetlerimiz

Google ADS Yönetimi

İnternet Pazarlamasının ve İnternet üzerinden satışın olmazsa olmaz parçası

Web Siteleri

Web Tasarım & E-Ticaret Hizmeti artık bir işletmenin vazgeçilmezi!

Dijital Pazarlama

Sizi aradıklarına eminiz!

Sosyal Medya

Yönetimini bize bırakın, siz sadece keyifle müşterilerinizle iletişim kurun.

SEO

Organik trafiğinizi arttırın!

Pazaryeri Yönetimi

Yurtdışı veya yurtiçi farketmeksizin markanızın ihtiyacı olduğu pazaryerleri

İçerik ve Fikirler

Pazarlama Hizmetlerini en iyi şekilde tanıtan yaratıcı metinlerdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital pazarlama mı sosyal medya yönetimi mi?

Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi kavramları çoğu zaman aynı gibi görülse de birbirini destekleyici unsurlardır. Web sitesine trafik çekerken potansiyel müşteriler öncelikle sosyal medya hesabı içeriğine göz atmaktadır. 

Reklam verdiğim zaman hemen satış yapabilir miyim?

Kendimizi müşterinin yerine koyup acaba ben bu siteden alışveriş yapar mıydım? sorusunu cevaplamamız gerekiyor. Doğru hedef kitle, doğru reklam stratejisi yanında kurumsal kimliğimizle beraber güvenirliğimizin tam olması gerekiyor.

Dijital pazarlama süreci nasıl işler?

Sosyal medya hesaplarının kurulumunun yapılması, web sitesiyle bağlantılarının yapılması gerekmektedir. Ardından kurumsal kimlik konusunda eksiklikler giderilmelidir. Reklam yapacağımız potansiyel hedef kitlenin demografik özellikleri ve ilgi alanları saptanarak segmente edilmelidir. Ardından belirlediğimiz ayrık hedef kitle kümelerine farklı reklamlar ile testler gerçekleştirmeli ve analizlerle beraber optimizasyon sağlanmalıdır.

Reklam verdim iki gün oldu sonuç alamadım.

Burada hesaplarınızın durumu, geçmişi çok önemlidir. Ayriyeten ulaşmak istediğiniz hedef kitle tam manasıyla doğru seçilmiş midir? Reklam için seçilen görsel hedef kitlemize ne kadar uygundur? Ve en önemlisi iki gün analiz için ne kadar doğrudur. 

Süreci sizlere devrettiğim zaman sırtımı yaslayıp paranın akmasını beklemeli miyim?

Yaptığınız işi en iyi bilen işin sahibidir. Sizler bize yol gösterdikçe biz dijital alanda size hizmet verebiliriz keşke her şey göründüğü gibi kolay olsaydı bizler de şu an para sayma makinesine bakardık sadece.

Bir reklam hesabım yok, ne yapacağım?

Hiç endişelenmeyin, teknik ekibimiz kullanacağınız reklam hesabınızı açıp sizi de yetkili kılar. Biz ajans yetkisi alarak, çalışmalarımızı sürdürürüz.