Badex Logo Beyaz
İçerik Pazarlama Hizmeti

İçerik Pazarlama Hizmeti​

İçerik Pazarlama Hizmeti Nedir?

İçerik Pazarlama Hizmeti, hedeflenen  potansiyel müşteriyi etkilemek, müşteriyle etkileşim kurmak ve kar edilebilir müşteri aksiyonu elde etmek için özgün, kaliteli ve devamlı olarak içerik üretimi ve dağıtımına odaklanan pazarlama yaklaşımıdır.Dijital Pazarlama hizmetlerini en iyi açıklamanın yolu iyi bir içerik pazarlama stratejisinden geçmektedir.


İçerik Pazarlama Hizmeti, 
ile dijital Pazarlama Hizmetlerini en iyi şekilde tanıtan yaratıcı metinlerdir. Hedef kitlenin marka ve ürüne dikkatini çekerek  satın alma davranışlarını doğal bir şekilde gerçekleştirmeleri sağlar.

Uzmanlık
Alanlarımız

İçerik pazarlaması dijital pazarlamada en özgün en farklı olabilmenin yoludur. İçerik pazarlaması ile web siteleriniz, sosyal medyalarınızı, e-postalarınızı, bloglarınızı , video paylaşım alanlarınızda işletmenizi,ürünlerinizi kısacası sizin ya da markanızı öne çıkarmak için içerik metinleri oluşturulur. Kullanıcıyla etkileşimin en kısa yoludur.

Ön Analiz

Ön Analiz , işletmenin kurumsal [tarihçe, vizyon, misyon, kalite politikası, gizlilik sözleşmesi vb. gibi] içerikleri, web sitesin de yayınlayacağı ürün ve hizmet içerikleri, bu ürün ve hizmetlerin görselleri ile ilgili bilgiler toplanır. Domain ve hosting konusun da bilgi alınır. İşletmenin Web Tasarım ile ilgili beklentileri not edilir.

Ön Analiz Raporu ve Sunumu

Toplanan veriler, beklentiler ve Bem Bilgisayar’ın önerileri ile ilgili ön analiz raporu çıkarılır ve bir sunum hazırlanır. Mevcut ve hedeflenen durumumuzu da ortaya koyacak bu sunum firmanın yetkilendirdiği kişilerin bulunduğu bir ortam da detaylı bir şekilde anlatılır.

Hizmet Mutabakat Mektubu

Web Site Hizmeti ile ilgili bu aşamada ön analiz raporu ve sunumu sonucun da firmanın ihtiyacı olan hizmet başlıkları çıkarılır. Bu hizmetler ile ilgili yapılacak çalışmaların alt başlıkları belirlenir ve detaylandırılır, sırası ve süreleri belirlenir. Bütün bunlar Hizmet Mutabakat Mektubu başlığı altında okunması, incelenmesi ve onaylanması için firmaya iletilir.

Teklif ve Sözleşme

Hizmet Mutabakat Mektubunun okunarak onaylanmasının ardından firma yetkilisine fiyat teklifi iletilir. Teklif de onaylanırsa hizmet mutabakat mektubunda belirtilen hizmetleri taahhüt edilen sırada ve sürede içeren sözleşme imzalanarak Proje ile ilgili hukuki anlaşma yapılmış olur.

Hizmet Mutabakat Mektubunda Geçen Örnek Çalışma Başlıkları

E-Posta İçerikleri

E-Posta içerik metinleri görsel, video yada yaratıcı sloganlar ve iletiler ile e-posta bültenleri içerik pazarlamasında önemlidir. E- postalar özgün içeriklerle oluşturulsa müşteriyi etkileyerek ürün ve hizmetlerinizde ki satış oranını artırabilirsiniz

Web Sitesi İçerikleri

Web sitesi dijital dünyadaki vitrinizdir. Web sitesi içerikleri markayı en iyi tanıtan ve seo açısından büyük bir önem taşımaktadır. Bloglarında seo çalışması olan sitelerin içeriklerinin özgün olması arama motorlarında ilgili anahtar kelimelerle çıkmasını sağlar.

İçerik Oluşturma

Rekabetçi anahtar kelimeler belirlendikten sonra varsa hazır özgün içeriklerin seo ya uygun hale getirilmesi yoksa da özgün içeriklerin oluşturulması gerekir. Anahtar kelimelerin belirlenmesinden sonra ki en önemli çalışma özgün içerik çalışmasıdır. Kopya içerikler fayda yerine zarar verir.

Görsel Oluşturma

Bir sitenin arama motorların da üst sıralara çıkması ve yerini korumasındaki bir diğer önemli kriterde siteye giren hedef kitlenin sitede birden fazla sayfayı incelemesi sitede kalma süresinin fazla olmasıdır. Bunu sağlayan etkenlerden birisi de görsel tasarımlardır.

Backlink

Backlink, aktif olan bir siteden sitenize verilen link veya bağlantıdır ve seo için en önemli faktördür. Backlink lerin sayıca fazla olması önemlidir. Fakat backlink aldığımız sitelerin kalitesi ve sitenin hangi konuda yayın yaptığı da önemlidir. Yanlış uygulanan baclink sitenin filtreye girme olasılığını artırmaktadır.

Analiz ve Raporlama

Verilen Seo Hizmeti ile elde edilen sonuçlar raporlanır ve analiz edilir. Örnek olarak en çok kullanılan Google arama motorları için Google Analytics kurarak sitemizi kaç kişinin hangi bölgelerden ziyaret ettiği, siteye nereden ulaştığı, site için de ne kadar kaldığı vb. gibi istenilen bütün raporlar en detaylı bir şekilde alınır ve analiz edilir.

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama

Sizi aradıklarına eminiz!

Google ADS Yönetimi

İnternet Pazarlamasının ve İnternet üzerinden satışın olmazsa olmaz parçası

Web Siteleri

Web Tasarım & E-Ticaret Hizmeti artık bir işletmenin vazgeçilmezi!

Sosyal Medya

Yönetimini bize bırakın, siz sadece keyifle müşterilerinizle iletişim kurun.

SEO

Organik trafiğinizi arttırın!

E-Ticaret ve Pazaryeri

Yurtdışı veya yurtiçi farketmeksizin markanızın ihtiyacı olduğu pazaryerleri