Badex Logo Beyaz
Home - Services Page

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital Pazarlama Hizmetleri; İşletmenizin hedeflerine uygun stratejik fikirler üreterek dijitalleşen dünyada etkin bir şekilde yer tutmanızı sağlar.Pazar payınızı ve satışlarınızı büyüterek, daha düşük pazarlama maliyetleri ile rekabetinizi artırabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmeti

Doğru inşa edilmiş bir Web Sitesi ile ürün ve/veya hizmetlerinizi potansiyel kitle ile buluşturup onların ihtiyaçlarını karşılayabilir böylece işiniz ile ilgili koyduğunuz hedeflere daha rahat ulaşabilirsiniz.

Tanımladığınız hedeflere uygun planlama ile kurumsal kimlik, imaj ve biçim dosyalarınıza sadık kalınarak hazırlanan özgün tasarımlı, hızlı, güvenli, mobil uyumlu, geliştirilebilen , kullanılışlı ve  arama motorları dostu [googleyandexbingyaho vb. gibi] web site hizmetleri üretiyoruz.

SEO Hizmeti

Seo Hizmeti ile satmak istediğiniz ürün ve/veya hizmetleri arandığı anda, kocaman ve sürekli büyüyen müşteri kitlesinin karşısına çıkarma fırsatını yakalarsınız.

Doğru yapılan sektör ve rakip analizi ile potansiyel müşterilerin tercih ettikleri etkin anahtar kelimelerin seçimi, bu anahtar kelimelerin üst sıralara çıkmasını sağlayabilecek özgün içerikler hazırlama, sağlıklı, güçlü iç ve dış link bağlantıları vb. gibi Seo hizmetleri üretiyoruz.

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Hizmeti ile doğru noktaya basacak bir video, bir post veya yüksek profilli bir haber dosyası ile bir anda her yere yayılıp, yaptığınız işi en etkin şekilde tanıtırsınız.

Müşterilerinizle, onların sizin ürün ve hizmetleriniz hakkın da düşüncelerini belirtebilecekleri, bu düşünceler ışığında işiniz deki gerçek aşmazları tespit ederek çözecek ve araştırma, tasarım, geliştirme ile ilgili  fikirler ortaya çıkaracak hizmetler üretiyoruz.

Google ADS Hizmeti

 
Google Ads Hizmeti ile google ads reklam modellerinden en uygun olanlarını kullanarak satışları ve marka bilinilirliğini artırırsınız.

Reklam modellerinden işletmenin hedeflerine en uygun olanları seçerek , reklam metni yazma, anahtar kelime belirleme, ads kalite puanını artırma teknikleri, bütçe optimizasyonu vb. gibi hizmetler üretiyoruz.

E-Ticaret ve Pazaryeri Hizmeti

 
E-Ticaret Hizmeti ile tüm ürünlerinizi daha düşük maliyetle, eş zamanlı kampanyalarla, günün 24 saati üstelik bütün sınırları ortadan kaldırarak satabilirsiniz.

Hızlı, %100 Mobil uyumlu, Güvenli, Seo yapılabilen, e-yaz yazılım kobierp ürünü  ve alışveriş platformlarıyla tam entegre çalışan e-ticaret hizmetleri üretiyoruz.

Pazaryeri yönetimi, “Marketplace” olarak adlandırılan platformlarda, satış yapan ve yer almak isteyen işletmeler için sunmuş olduğumuz bir hizmettir. Marketplace, farklı markaların ürünlerini bir araya getiren, bir nevi sanal pazar görevi gören alanlardır. Bu alanlarda markaların ön plana çıkabilmeleri için çeşitli çalışmalar yapılması gerekir.

Group-1024.png

İçerik Pazarlama Hizmeti | Dijital Pazarlama Hizmetleri

İçerik Pazarlama Hizmeti, ile dijital Pazarlama Hizmetlerini en iyi şekilde tanıtan yaratıcı metinlerdir. Hedef kitlenin marka ve ürüne dikkatini çekerek  satın alma davranışlarını doğal bir şekilde gerçekleştirmeleri sağlar.

İçerik pazarlaması dijital pazarlamada en özgün en farklı olabilmenin yoludur. İçerik pazarlaması ile web siteleriniz, sosyal medyalarınızı, e-postalarınızı, bloglarınızı , video paylaşım alanlarınızda işletmenizi,ürünlerinizi kısacası sizin ya da markanızı öne çıkarmak için içerik metinleri oluşturulur. Kullanıcıyla etkileşimin en kısa yoludur.

Kısaca

Dijital Pazarlama

Sizi aradıklarına eminiz!

Google ADS Yönetimi

İnternet Pazarlamasının ve İnternet üzerinden satışın olmazsa olmaz parçası

Web Siteleri

Web Tasarım & E-Ticaret Hizmeti artık bir işletmenin vazgeçilmezi!

Sosyal Medya

Yönetimini bize bırakın, siz sadece keyifle müşterilerinizle iletişim kurun.

SEO

Organik trafiğinizi arttırın!

E-Ticaret ve Pazaryeri

Yurtdışı veya yurtiçi farketmeksizin markanızın ihtiyacı olduğu pazaryerleri

İçerik ve Fikirler

Pazarlama Hizmetlerini en iyi şekilde tanıtan yaratıcı metinlerdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden gelen sorulardan esinlendik.

Reklam yönetiminde hedef kitlenin doğru belirlenmesine ve reklamın uygun bir dijital kanal aracılığıyla yayınlanmasına dikkat edilmelidir.

Reklamın ulaşmasını hedeflediğiniz kişi sayısına, hangi dijital ortamda yayınlanacağına ve yayın süresine göre reklam bütçeleri değişkenlik gösterir. Dijital reklam hizmeti veren bir firmayla iş birliği yürüterek firmanız için en uygun olan reklam bütçesini belirleyebilirsiniz.

Google reklam ücretleri, tıklanma sayısına bağlı olarak belirlenir. Bu yüzden de reklamınızın tıklanması arttıkça ücret de artış gösterir.

Dijital reklamlar aracılığıyla herhangi bir ülkedeki hedef kitlenize kolay bir şekilde ulaşabilmeniz mümkündür.